Najczęściej zadawane pytania

Ile to kosztuje ?

Ceny ustalane są indywidualnie dla każdego projektu, wszystko zależy od rodzaju projektu, ilości podstron, dodatkowych opcji, konfiguracji na stronie.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne po zakonczeniu projektu. Gwarantujemy poprawne wyświetlanie się stron w wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera) oraz na urządzeniach mobilnych (smartfony, netbooki, tablety).

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe w atrakcyjnych cenach.

Jak długo to trwa ?

Projekty robimy na bieżąco, przy stosunkowo prostych stronach firmowych czas wykonania to około 14 dni roboczych po zaakceptowaniu projektu graficznego. Sklepy internetowe około 30 dni roboczych. Przy większych projektach termin ustalany jest indywidualnie.

Gdzie się spotkamy?

Pracujemy zdalnie, obsługujemy firmy w polsce oraz firmy zagraniczne.
Przy mniejszych projektach załatwiamy wszytsko mailowo, telefonicznie. W przypadku większych zleceń, lub chęci spotaknia się umawiamy wizytę w wynajętym pomieszczeniu biurowym lub gdzieś na mieście :)

Czy mogę edytować treści /zdjęcia na stronie ?

Oczywiście że tak :) Praktycznie wszystkie elementy są edytowalne z poziomu panelu CMS. Do każdego projektu dodajemy instrukcję obsługi + filmiki do edycji treści na stronie. Służymy pomocą oraz opieką nad stroną.

skontaktuj się