Dlaczego WordPress ?

Dlaczego warto używać Wordpressa ?

Strony interentowe oparte o system CMS WordPress, to najpopularniejszy system zarządzania treścią. Dzięki niemu możesz bez przeszkód edytować treści na stronie, tworzyć nowe wpisy na blogu, dodawać strony czy nawet przystosować go jako w pełni działający sklep internetowy z wykorzystaniem na przykład wtyczki WooCommerce. Już dawno minął czas gdzie wordpress służył głównie jako narzędzie do blogowania.

WordPress to darmowe oprogramowanie. Oznacza to, że możesz go pobrać, zainstalować, używać i modyfikować zgodnie z własnymi potrzebami. Możesz go użyć do stworzenia dowolnej strony internetowej. Według statystyk platforma wordpress zasila około 60% wszystkich stron internetowych korzystających z systemu zarządzania treścią (CMS).

WordPress jest bardzo prosty, przyjazny dla nowych użytkowników oraz niezwykle intuicyjny. Posiada bardzo rozwiniętą grupę wsparcia, wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce interesujący nas temat, a napewno uzyskamy wiele porad, opini czy pomoc specjalistów którzy na codzień pracują z wordpressem.

WordPress obsługuje jedne z najbardziej znanych marek na świecie dzięki milionom odsłon dziennie, na przykład: Coca Cola, Nasa, Mozilla, Wall Street Journal i wiele innych.

Co z pozycjonowaniem ?

Witryny wordpress zazwyczaj uzyskują wyższą pozycję w wyszukiwarce (jest przyjazny dla SEO). Ze względu na prawidłowy kod, wyszukiwarka łatwo indeksuje zawartość w witrynie wordpress i zajmuje wysoką pozycję.Popularne wyszukiwarki, takie jak Google i Bing, mają tendencję do pozycjonowania stron internetowych, które używają tego systemu wyżej niż te, które tego nie używają.

Czy jest bezpieczny ?

Tak jest bezpieczny :) WordPress jest stale aktualizowany przez pracowników. System jest wciąż ulepszany, aby nasza witryna nie padła ofiarą hakerstwa. Należy natomiast pamiętać o aktualizowaniu wordpressa, a także wtyczek używanych przez dany motyw, ponieważ nie ma systemu do którego nie można było by się włamać, sięgając od małych stron firmowych po instytucje państwowe czy banki, wdrażane na indywidualnym systemie.

Jaki motyw wybrać ?

Istnieje bardzo wiele darmowych motywów, jak i tych płatnych. Najlepiej korzystać z najlepiej ocenianych, stale rozwijanych szablonów dostępnych w internecie. Wystarczy go tylko odpowiednio wdrożyć oraz uzupełnić treścią.

Jak my to robimy ?

Często zdaża się, że motywy dotępne w sieci są bardzo "rozbudowane", wymagają instalacji wielu wtyczek w celu prawidłowemu działaniu motywu, co może spowodować wolniejsze wczytywanie się strony, częstszych aktualizacji wtyczek z naszej strony... a przecież nie to nas interesuje. internecie. Wystarczy go tylko odpowiednio wdrożyć oraz uzupełnić treścią.

Nasze strony wordpress opieramy głównie o indywidualny projekt, przygotowując ją pod konkretne rozwiązanie według ustaleń z klientem.Tworzymy strony internetowe z zachowaniem wytycznych przedstawionych i używanych przez wordpress, tak aby każdy programista w przyszłości mógł bez problemu wprowadzić zmiany, czy kontynuować rozwój twojej witryny.

Ponad to oferujemy pełne wsparcie techniczne po zakończeniu projektu, przygotowujemy materiały pomocnicze takie jak filmiki instruktażowe obsługi panelu cms.

skontaktuj się